Náš příběh

Jsme pár, který se kamarádí se včelkami a díky naší vzájemné spolupráci vzniká sladký med. Naučili jsme se vybírat jen ten nejkvalitnější z moravských luk, zahrádek i lesů. Zážitek z jeho bohaté chuti chceme nabídnout i tobě. 

Náš společný příběh začal v dubnu roku 2018, kdy jsme si žlutou dodávkou přivezli tři úly z Vysočiny na Jižní Moravu. Tak se z nás stali včelaří.

Včel
Úlů
0
kg medu
Včelaři
moravska-medarna-ramek

Kvalitní zpracovávání

Společně se včelkami dbáme na kvalitu. Ony pro Vás sbírají výborný med a my k zpracování používáme zdravotně nezávadné nástroje. Naše medy splňují evropské i české normy.

rozkvetla-merunka

S láskou k přírodě

Během první včelařské sezóny jsme se naučili vzájemně se respektovat, žít v souladu s přírodou a chovat k ní úctu. Snažíme se proto co nejpřirozeněji pracovat se včelami. Používáme jen přírodní léčiva.

moravska-medarna-eli-dominik

Jsme jedna rodina

Úspěšně jsme se rozšířili o jeden úl a další máme v plánu zakládat na jaro 2019. Naše včeličky se jmenují Mája a trubci Vilík. Pečujeme o ně s láskou.

Náš tým

Vystudovala Management v kultuře. Tvůrkyně tohoto webu. "Miluji med a včela byla nepřítel. Pak přišel přítel Dominik a já se naučila kamarádit i se včelami."
Eliška Drkalová
Student IT. Tvůrce loga. "Včely jsem chtěl mít od malička, ale nikdy jsem k tomu neměl vhodný prostor. Jakmile přišly finance, tak jsem se do toho pustil po hlavě."
Dominik Hlaváč

Mrkni na naše fotky

Kde nás najdeš?

Med prodáváme

Horácké náměstí, Brno- Řečkovice

Umístění včel

Moravská Nová Ves